Kuantum Bioenerji Online Eğitim

Kuantum Bioenerji Online Eğitim

Kuantum Bioenerji Online Eğitim

Kuantum Bioenerji Eğitimi Sertifika Programı:

Bu eğitim ile uluslararası düzeyde Bioenerji eğitimi alarak, evrenin sınırsız enerjisini kendiniz ve sevdiklerinizin enerji alanları için uygulayabilirsiniz.

Geçmiş çağlardan günümüze birçok kültürde uygulandığı bilinen bioenerjinin, günümüz eğitim sisteminde bu bilgilere yer verilmemesine şaşıracaksınız. Bioenerji yaşam enerjisidir ve hayatta kalma zincirinin en büyük halkasını oluşturur. Bu eğitim ile sağlıklı yaşamın anahtarını da elinize almış olacaksınız.

12 yıl bilfiil içinde olduğum, aslında şaman kökenimden gelen şifacılık bilgilerim ile dünya çapında kabul görmüş eğitimlerin sentezinden oluşan eşsiz bir eğitim programıdır.

Bu eğitim programını dileyen ve isteyen herkes alabilir. Bu bilgilere herkesin sahip olamaya ihtiyacı olduğuna sizi temin ederim.

Bu eğitim kapsamında bioenerjiye dair ne öğrenilmesi gerekiyorsa öğrenecek ve uluslararası geçerliğe sahip uygulayıcı sertifikasına sahip olacaksınız.

Bioenerji Nedir ?

Bioenerji Nasıl Uygulanır ?

Meditasyonlar

İmgeleme teknikleri

Zihin kontrolü

Beyin dalgaları yönetimi

Stres yönetimi

Farkındalık

Bioenerji’nin dengelenmesi

Bioenerji uygulayıcısı olmak

Kendi kendine bioenerji uygulaması

Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır

Bioenerji seansları nasıl yapılır? (Teorik)

Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi

Ellere bioenerji uyumlaması (Aktive Etme)

Enerji egzersizleri

Bioenerji seansı uygulaması

Negatif enerjilerden korunma gibi oldukça kapsamlı bir eğitim programıdır.

 Online eğitim programı dilediğin zaman izleyebileceğin profesyonel stüdyo çekimiyle hazırlanmış, tüm bilgilerin detaylıca anlatıldığı bir eğitim programıdır. Eğitim boyunca dilediğiniz zaman hocanıza danışma imkanı bulabilirsiniz.