Sarkaç Eğitimi

Sarkaç Eğitimi

Sarkaç Eğitimi

Spiritüel alana hızlı bir giriş yapmaya hazırsanız ve 5. Boyuttaki ruhsal rehberlerinizin hayatınızı kolaylaştırmasını istiyorsanız, yapmanız gereken ilk iş bir sarkaç edinmektir (Bu eğitim ile hediyeniz olacaktır). Yaşantınıza renk getirecek samimi bir dost arıyorsanız, sarkacınız en yakın dostunuz olacaktır. Sarkacınız ile yapabileceklerinizi hayal dahi edemezsiniz.
Sarkaç: Evrenin enerjisi ile çalışan ve bazı frekanslar ile bize doğru bilginin aktarılmasına yardımcı olan bir araçtır.
Ruhsal rehberlerinizle bir iletişim aracınız olacak olan sarkaciniz, sizlere merak ettiğiniz bir çok sorunun cevabını verecektir. Sarkaç ilahi rehberliğe veya ruhunuza odaklanmanıza (dinlemenize) yardımcı olur.

Bu eğitim ile

Çakralar için doğal taşlardan özel olarak hazırlanmış

bir sarkaca sahip olacaksınız.

- Sarkacınız, adınıza özel olarak uyumlanarak

gönderilecektir.

- Sarkaç nasıl kullanılır temel eğitimi ile doğru

cevaplara ulaşabilmeniz için doğru soru nasıl sorulur öğreneceksiniz. Uzman bir eğitim almadan, kulaktan dolma bilgilerle sarkaç kullanırsanız onun her soruya doğru cevap vermediğini göreceksiniz. Bu da sizin bu alana güveninizi sarsacaktır.

Sarkacın nasıl çalıştığını kimse kesin olarak bilmiyor, ama önemli olan işe yaraması!

Bu temel sarkaç eğitimi ile doğru bilgilere ulaşmayı öğreneceksiniz ve aynı zamanda adınıza uyumlanarak gönderilecek muhteşem bir sarkaca sahip olacaksınız.

Bütün bunların hepsi kısa bir süreliğine sadece 299 tl dir.