''Spiritual Dowsing'' Sarkaç Eğitimi

''Spiritual Dowsing'' Sarkaç Eğitimi

''Spiritual Dowsing'' Sarkaç Eğitimi

''SPIRITUAL DOWSİNG''

Güçlü bir protokol desteği ile çok derin enerjisel arınmalar yapabileceğiniz, basit ve bir o kadar da etkili bu sarkaç eğitimi ile ister danışanlarınıza seanslar yapın, isterseniz bir adım daha ilerleyerek eğitmen olabilirsiniz.

Amerikalı psikolog, yazar, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller’ın geliştirdiği Spiritüel Dowsing (Sarkaçla Ruhsal Şifa ve Arınma) seans algoritması da içeren bütünsel bir sistemdir.-Öğrenmesi ve uygulaması çok kolay olmakla birlikte çok hızlı bir şekilde dönüşüm sağlayan bir yöntemdir.

-İçindeki süreç algortiması sayesinde enerji alanınızdaki blokajarı kolaylıkla ve en önemlisi güvenli bir şekilde arındırabilmenizi sağlayan bir yöntemdir.

-Süreç algoritması sayesinde hiç bir spritüel bilgisi olmayan birisi için bile güvenle ve kolaylıkla kullanım olanağı sağlar. Bu sebeple spiritüel alana hızlı bir giriş için mükemmel bir seçim olacaktır.

​ -Spiritüel Dowsing klasik sarkaç eğitimi değildir! Kitapçık ve bir harita ile uygulanır ve çok güçlü çalışır.

Eğitim kazanımları nelerdir?

Spiritüel alana hızlı bir giriş yapmaya hazırsanız ve 5. Boyuttaki ruhsal rehberlerinizin hayatınızı kolaylaştırmasını istiyorsanız, yapmanız gereken ilk iş bir sarkaç edinmektir. (Bu eğitim ile size hediye ediyoruz.)
Yaşantınıza renk getirecek samimi bir dost arıyorsanız, sarkacınız en yakın dostunuz olacaktır.                                                    Sarkacınız ile yapabileceklerinizi hayal dahi edemezsiniz.                                                                                                                  Ruhsal rehberlerinizle bir iletişim aracınız olacak olan sarkacınız, sizlere ihtiyacınız olan birçok spiritüel seansları kolayca kendinize ve yakınlarınıza uygulayabilmenizi sağlayacaktır.
‘’Spiritüel Dowsing’’ ile şifa ve arınma metodu, aynı zamanda ‘’Inner Speak’’ sisteminin geliştiricisi Jean Adrienne’e aittir. Siz de bu eğitimi alarak, yaşamak istediğiniz hayattan sizi alıkoyan geçmişi ve her şeyi kolayca serbest bırakmak için sarkaç kullanmayı öğrenin.
Bu eğitim ile .Kendinizi ve başkalarını arındırmayı ve şifalandırmayı                                                                                                  ------- Negatif güçlerden kurtulmayı
- Kişileri ve mekanları lanet, nazar, büyülerden arınmayı
- Karmik ve astrolojik etkilerden arınmayı
- Cinsel alandaki negatif enerjilerden arınmayı hedefleyen Jean Adrienne’nin bu sistemine ilaveten ‘’Çakra’’ sisteminizi analiz edip aktive etmeyi öğrenecek ve sorularınıza nasıl cevap alacağınızı öğreneceksiniz…
Bu eğitimi:                                                                                                                                                                                                   -- Yüz yüze grup eğitimi olarak  Zoom programı üzerinden online olarak alabilirsiniz.
- Dilerseniz kendi çevrenizden oluşturacağınız kapalı grupta eğitim alabilirsiniz.