Ali Nazım Bahşiş

Ali Nazım Bahşiş

1973 İzmir doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi İzmir de tamamladım. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezun oldum.

Şifacılık yolunda tekamülümü tamamlarken geçen süre içerisinde hayatımı ticaret ile uğraşarak sürdürdüm. Daha sonradan, meğer genlerimde var olan şifacılığımın Şaman köklerime dayandığını öğrenmemden hemen önce şifacılık özelliğim olduğu bilgisini almam bir tesadüf değildi.

2009 yılı sonlarına doğru spiritüel bir dost ile karşılaşmam, bu alana artık giriş için hazır olduğum mesajını almak için gerçekleşti. Burada aldığım bu mesaj tüm hücrelerim tarafından benimsenerek hızlı bir şekilde daha önceden ilgim olmayan bu alana çok kısa sürede giriş yaparak mucizeleri yaşamaya başladım.

   Uzun bir süre bu alanda çalışmalar, araştırmalar, deneyimler yaşayarak kendimi geliştirdim.  Gerek yabancı, gerek yerli öğretilerden ve araştırmalarımdan sentezlediğim Kuantum Bioenerji ortaya çıktı. Kuantum Bioenerji üzerindeki çalışmalarım uzun yıllar ve binlerce deneyim sonucunda ortaya çıkmıştır. Spiritüel alanda birçok farklı eğitimler alırken hedef, sonuca en hızlı ulaşabilme yöntemini bulmaktı. Bilinçaltı okuma eğitimi, Access Bars eğitimi, Yoga uygulayıcı eğitmenliği, Pilates- Reformer uygulayıcı eğitmenliği, Jean Adrian Spiritüel dowsing (Sarkaç) eğitmenliği, Hipnoz eğitimi, Reiki ve Joe Dispenza Kuantum Düşünce tekniği bunlardan başlıcalarıdır.

 

Ali Nazım Bahşiş